Time for Love

O nas

Time for Love - Jesteśmy braćmi. Ludźmi, których poza więzami krwi połączyła również wspólna pasja. W zależności od potrzeb naszych klientów fotografujemy razem lub osobno. Pracując, staramy się wykonać artystyczny fotoreportaż ukazujący piękne chwile, czułe spojrzenia i emocje tego szczególnego dla Was dnia.

Łukasz i Miłosz Rawscy

Miłosz - Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2003 roku. Wtedy to odkryłem, że może być ona czymś wspaniałym - stała się częścią mojego życia, moim sposobem patrzenia na świat. Odczuwałem wtedy dużą potrzebę doskonalenia moich umiejętności. Dlatego też kolejnym krokiem było podjęcie nauki we Wrocławskiej Szkole Fotograficznej AFA, której jestem absolwentem. Szkoła ta nauczyła mnie przede wszystkim wrażliwości oraz pokory i cierpliwości wobec tego, co widzę, jak i pomogła mi stworzyć mocną podstawę i narzędzia, które pozwalają nadać moim obrazom znaczenie i sens. Od kilku lat zajmuję się głównie fotografią ślubną, która stała się moją nową pasją. Dzięki niej mam możliwość ciągłego doskonalenia się, poznawania nowych ludzi, oraz robienia tego co lubię - łapania najpiękniejszych chwil życia w obiektywie.

Łukasz - Fotografią zajmuję się od ponad 15 lat. Początkowo moje prace były poszukiwaniem drogi oraz stylu, w którym chciałem ukazać otaczającą mnie rzeczywistość. Obecnie w centrum mojego zainteresowania znajduje się człowiek w ujęciu dokumentalnym i reportażowym. Moje prace były nagradzane w konkursach lokalnych i ogólnokrajowych (portret, architektura, martwa natura), oraz publikowane w magazynach poświęconych fotografii. Razem z bratem chcemy wykorzystać nasze umiejętności i wspólną pasję, aby uchwycić na fotografiach wszystkie najważniejsze momenty, w tym szczególnym dla Państwa dniu.